WAGNER har rundt 540 ansatte som jobber for deg over hele verden. Selskap forsetter sin omfattende utvikling gjennom et nettverk av nasjonale og internasjonale datterselskaper.

Vårt nettverk av nasjonale avdelingskontorer strekker seg over hele Tyskland. Finn ut hvem som er WAGNERs kontaktperson i ditt område.

I tillegg til de nasjonale avdelingskontorene våre har vi også en rekke internasjonale salgssteder. På den måten er vi alltid til stede for kundene våre i utlandet. Vår tilstedeværelse over hele verden hjelper oss å tenke globalt og handle lokalt, slik at vi alltid kan gi kundene våre optimal støtte på stedet.

 
 

Langenhagen Head Office
WAGNER Group GmbH

Tlf. +49 511 97383 0
info@wagner.de

WAGNER Bayern GmbH
Tlf. +49 89 450551 0
muenchen@wagner.de

Berlin office
Tlf. +49 3362 7406 0
berlin@wagner.de

Frankfurt office
Tlf. +49 6002 9106 0
frankfurt@wagner.de

Hamburg office
Tlf. +49 40 6056617 0
hamburg@wagner.de

 
 

Hanover office
Tlf. +49 511 97383 0
hannover@wagner.de

Cologne office
Tlf. +49 2234 20020 0
koeln@wagner.de

Leipzig office
Tlf. +49 34207 645 0
leipzig@wagner.de

WAGNER Products GmbH
Tlf. +49 511 97383 267
info@wagner-products.com

Mülheim/Ruhr office
Tlf. +49 208 41995 0
muelheim@wagner.de

Stuttgart office
Tlf. +49 7142 788997 0
stuttgart@wagner.de

Benelux
WAGNER Nederland B.V.

Tlf. +31 346 5580 10
info@wagner-nl.com 

United Kingdom
WAGNER UK Limited

Tlf. +44 870 333 6116
info@wagner-uk.com

Norway
Hypoxic Technologies AS

Tlf. +47 48 3230 00
post@wagner-no.com

Austria
WAGNER Austria GmbH

Tlf. +43 2262 64262 0
office@wagner-austria.com

Poland
WAGNER Poland Sp. z o.o.

Tlf. +48 22 185530 0
info@wagnerpoland.pl 

Russia
WAGNER RU GmbH

Tlf. +7 495 96767 69
info@wagner-russia.com

Switzerland
WAGNER SCHWEIZ AG

Tlf. +41 44 832540 0
info@wagner-schweiz.ch

Singapore
WAGNER Asia

Tlf. +65 6296 7828
info@wagner-asia.com

USA
WAGNER Fire Safety, Inc.

Tlf. +1 781 899 9100
info@wagner-us.com

Australia
WAGNER Fire Safety Pty Ltd.

Tlf. +61 400 566 069
info@wagner-australia.com